Ātrie kredīti

Tagad ātrie kredīti Latvijā var būt izdevīgāki. Aplūko visus aizdevējus. Izvēlies sev piemērotāko. Aizņemies atbildīgi. Izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.
Situācijās, kad aizdevums tiek atteikts, iespējams, ir vērts pārbaudīt, ko piedāvā citi uzņēmumi (skat. zemāk). Katram aizdevējam ir sava kredītpolitika un ierobežojumi, kas nosaka, kura klienta pieteikumu apstiprināt, kuru noraidīt. Parasti kredīts tiek piešķirts klientiem ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvērsturi. Pakalpojums ir izdevīgs tikai īstermiņā, pie nosacījuma, ka parāds tiek atmaksāts līgumā noteiktajā termiņā.

Kad izmantot ātros kredītus?

Ātrie aizdevumi aizņemties mazāk kā 20 minūtēs bez ķīlas un bez galvotāja. Situācijās, kad pietrūkst līdz algai un steidzami vajag naudu, ne visi var aizņemties no draugiem. Izplatītākās situācijas, kad cilvēki aizņemas:

  • neatliekami maksājumi – saplīst auto, ar kuru jādodas ikdienā uz darbu, jāsaremontē santehnika vai ikdienā nepieciešama sadzīves tehnika;
  • veselības problēmas – vajadzīga nauda operācijai vai medikamentiem. Ir reizes, kad līdz algai nav iespējams gaidīt. Nelieli ātrie kredīti īstermiņā ir pieejami pat bez komisijas maksas un procentiem (līdz 1 mēnesim);
  • vēlme nopelnīt – daži aizdevēji piedāvā iespēju nopelnīt papildus 5 vai 10 eiro, uzaicinot draugu. Saņemot aizdevumu draugs var uzreiz atmaksāt saņemto naudu atpakaļ (skat. akcijas) un nevienam  nekas papildus nav jāmaksā. Lai darījums būtu veiksmīgs ir svarīgi izlasīt visus noteikumus līdz beigām, jo ne visi kreditori piedāvā šādas iespējas.

Šie ir tikai daži no iemesliem. Katram no mums ir savi iemesli un situācijas, kad ātrie kredīti internetā var būt noderīgi. Ja plāno izmantot šo pakalpojumu obligāti izvērtē savas finansiālās iespējas un rūpīgi pārdomā, vai spēsi atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ja kavēsies ar kredīta atmaksu, Tev būs jāmaksā papildus komisija par līguma pagarināšanu vai soda nauda par saistību nepildīšanu. Naudas atgūšanā kreditori var iesaistīt parādu piedzinējus un tiesu. Papildus tam nemaksātājam tiek sabojāta kredītvēsture, kas nākotnē apgrūtinās iespējas aizņemties vai saņemt citus pakalpojumus.

Kā salīdzināt piedāvājumus un kā aizņemties?

Mūsu apkopotajā kredītu salīdzinājumā ir iekļauti labākie kredīti internetā un svarīgākā informācija par katru no tiem. Ņem vērā – šis finanšu pakalpojusm ir paredzēts tikai kā īstermiņa risinājums īpašām situācijām. Tradicionāli visizdevīgākie būs tā dēvētie “bezprocentu kredīti”, kas ļauj aizņemties uz laiku līdz 30 dienām bez papildus komisijas (0%). Apstākļos, kad vajadzīgs lielāks aizdevums vai elastīgāks (ilgāks) līguma termiņš,visticamāk, izdevīgāki būs komerbanku pakalpojumi. Tiesa, bankas šobrīd nav īpaši pretimnākošas, tādēļ, lai arī dārgāki tomēr dažādi ātrie kredīti bez banku starpniecības Latvijā joprojām ir vajadzīgi daudziem.

Kredīti kopumā ir salīdzināti pēc šādiem faktoriem – maksimālā summa aizņemoties pirmo reizi un atkārtoti, mēneša procentu likme, vecuma ierobežojums, vai jaunajiem klientiem pirmais aizdevums ir pieejams bez procentiem. Kad esi izvēlējies sev piemērotāko risinājumu spied uz attiecīgā kredīta devēja logo vai attiecīgās pogas un aizpildi pieteikumu.

Salīdzini un ietaupi savu laiku un naudu !

Ātro kredītu apvienošana

Šķiet nevienu vairs nevar pārsteigt paziņojot, ka vairāku ātro kredītu vienlaicīga ņemšana var novest pie nopietnām finansiālām sekām. Statistika liecina, ka ik gadu Latvijā vairākiem tūkstošiem cilvēku ir vajadzīga refinansēšana jeb kredītu apvienošana. Izvēloties šo pakalpojumu, vairāki mazie kredīti tiek konsolidēti un pārnesti pie cita kreditora uz zemākiem procentiem. Rezultātā pastāv iespēja ietaupīt uz procentiem, taču tikai pie nosacījuma, ka līdz šim saistības ir pildītas godprātīgi. Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi un bez darba vietas turpretim tiek piedāvāta ļoti reti un arī tad tikai pret ķīlu. Arī aizņemties bez darba vietas un jebkādiem citiem ienākumiem, lielākoties, nav iespējams, jo kreditori pirms naudas aizdošanas rūpīgi pārbauda klientu maksātspēju.

Atbildīga aizņemšanās

Svarīgi atkārtoti uzsvērt, ka ātrie kredīti ir tikai īstermiņa risinājums. Lai arī uz neilgu termiņu mazie aizdevumi ir pieejami bez procentiem, tomēr parāds vienalga būs jāatmaksā. Ja to nespēsi izdarīt savlaicīgi būs jāmaksā par līguma pagarināšanu, bet, ja kavēsies arī soda nauda par saistību nepildīšanu. Ilgstošiem nemaksātājiem papildus jārēķinās, ka aizdevējs var vērsties pie parādu piedzinējiem vai sniegt prasību par savu līdzekļu atgūšanu tiesā. Lai lieta nenonāktu tik tālu un darījums būtu izdevīgs abām pusēm, ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savu maksātspēju. Aizņemies tikai tad, ja zini, ka spēsi atmaksāt. Aizņemies atbildīgi.