Kredīts no 18 gadiem

Izdevīgs ātrais kredīts no 18 gadiem kādreiz bija pieejams ikvienam jaunietim. Tagad saņemt aizdevumu bez bankas starpniecības jaunieši var vien 2 uzņēmumos. Izvērtē savumaksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Kam ir pieejams kredīts no 18 gadiem Latvijā ?

Kā jau pats virsraksts norāda, aizdevumi ir pieejami jauniešiem, kas sasnieguši pilngadību (18 gadu vecumu). Pirms piešķirt kredītu, uzņēmumi izvērtē divus faktorus: (a) vai klients nav iekļauts parādnieku datu bāzēs, (b) kādi ir klienta ienākumi. Ja iepriekš visas saistības esi pildījis savlaicīgi vai arī tādas nav bijušas problēmām ar kredītvēsturi nevajadzētu būt. Par ienākumiem nav daudz ko piebilst. Ja šobrīd Tev nav ne alga, ne stipendija, ne kādi citi ienākumi, tad aizņemties nedrīksti. Paņemt kredītu, zinot, ka nespēsi atmaksāt nav godīgi, turklāt nākotnē tas dārgi maksās. Pirmkārt, nevarēsi vairs saņemt nekādu citu aizdevumu un pat pieslēgt internetu vai pat nopirkt mobilo telefonu uz nomaksu būs problemātiski. Otrkārt, parādu, visticamāk, apmaksās tuvinieki, turklāt, ja kavēsies, var nākties maksāt arī soda naudu par saistību nepildīšanu.

Kuru aizdevēju izvēlēties?

Pirmais aizdevējs piedāvā saņemt kredītu no 18 gadiem bez ķīlas, līdz pat 3000 eiro apmērā. Otrs uzņēmums turpretim ir gatavs piešķirt finansējumu tikai tiem jauniešiem, kam jau pieder savs automobilis. Tā rezultātā 90% Latvijas jauniešu, kas tikko sasnieguši pilngadību var paļauties tikai uz vienu variantu. Visos citos nebanku kredītu uzņēmumos ātrie kredīti ir pieejami vien no 20 vai no 21 gada vecuma. Patlaban Credit24 spēkā ir īpaši nosacījumi. Pārliecinies pats. Ja plāno aizņemties, obligāti izlasi līgumu līdz galam. Ir neskaidri jautājumi ? Sazinies ar uzņēmuma kredītspeciālistiem (bez maksas).

Kādos gadījumos ir vērts aizņemties?

Situācijas dzīvē mēdz būt dažādas, taču ir reizes, kad aizņemties internetā ir izdevīgāk nekā savilkt jostu ciešāk. Pēkšņas veselības problēmas, jānopērk autobusa biļete uz mājām, jāsedz studiju pirmā iemaksa u.t.t. Pats svarīgākais šādās situācijās ir, lai Tu reāli izvērtētu savas finansiālās iespējas un aizņemtos tikai tad, kad esi 100% pārliecināts, ka spēsi atmaksāt parādu. Kredīti no 18 gadiem bez darba vietas vairs netiek piedāvāti un tas ir pat labi, jo no šādiem aizdevumiem ir vairāk sliktums nekā labums. Aizņemies atbildīgi !