Pirmais kredīts bez maksas

Būtu lieliski, ja pirmais kredīts bez maksas nebūtu jāatmaksā. Reālā dzīvē ar šo frāzi tiek saprasts īstermiņa kredīts bez komisijas maksas. Jaunajiem klientiem tiek piedāvāta iespēja aizņemties un atmaksāt tieši tik, cik paņemts (pie nosacījuma, ka kredīts tiek atgriezsts savlaicīgi). Aizņemies atbildīgi.Kā iegūstams kredīts bez maksas procentiem?

Ātrais kredīts šobrīd ir pieejams lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Galvenie priekšnosacījumi, lai varētu aizņemties ir

  • regulāri ienākumi;
  • labvēlīga kredītvēsture (klients nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros);
  • vecums no 20 – 75 gadiem (aizdevumi no 18 gadiem pieejami tikai ar komisijas maksu);
  • savs bankas konts, epasts un mobilais telefons.

Piesakoties kredītam, tiek izvērtētas ziņas par klientu ienākumiem (VSAA un/vai VID) un kredītvēsturi (parādnieku datu bāzēs). Ja rodas kādi neskaidri jautājumi, kredītspeciālists piezvanīs, lai izrunātu detaļas. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai būtu norādīts pareizais mobilā telefona numurs. Papildus tam, daži aizdevēji ļauj otrajā reizē aizņemties vien ar sms palīdzību. Tas nozīmē, ka pietiek  nosūtīt sms ar savu unikālo kodu un vajadzīgo summu un nauda tiek ieskaitīta kontā. Izklausās lieliski, taču patiesībā atkārtoti kredīti vienmēr ir krietni dārgāki nekā pirmais kredīts bez maksas procentiem. Šī iemesla dēl, ja kādreiz ir vajadzīgs aizņemties vēlreiz, iesakam – izvēlēties kādu citu no lvkrediti.lv piedāvātajiem aizdevējiem.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Tāpat kā jebkurš finanšu pakalpojums arī pieteikšanās ātrajiem kredītiem ir saistīta ar risku. Apstākļos, kad parāds netiek atgriezts savlaicīgi, aizņēmējam ir jārēķinās ar papildus izdevumiem. Piemēram, maksa par aizdevuma pagarināšanu uz 1 mēnesi var sasniegt pat 30% no neatmaksātās kredīta summas. Vēl sliktāka ir situācija, ja klients gluži vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt saistības. Šādā variantā aizdevējs sāk rēķināt soda naudu, kas ir 0,75% līdz 1% dienā no parāda summas. Galarezultātā nemaksātājam soda naudās var nākties samaksāt krietni vairāk nekā iepriekš plānots un tas nekad nav patīkami. Nekas patīkams nav arī iekļūšana parādnieku reģistros, jo tad aizņemšanās iespējas nākotnē būs stipri ierobežotas. Galējos gadījumos pret parādniekiem vēršas parādu piedziņas uzņēmumi un tad būs jāmaksā vēl daudz vairāk.

Ērtākais veids, lai atmaksātu parādu ir internetbanka. Ieej savā internetbankas kontā un pārskaiti nepieciešamo summu uz aizdevēja bankas kontu. Ņem vērā, ka, pagarinot kredīta atmaksas termiņu, tiek segti tikai procenti, bet pamatsumma joprojām paliek tā pati.

Pēc visa izlasītā šķiet ir skaidrs, ka “pirmais kredīts bez maksas” patiesībā ir tikai īpašs piedāvājums, kas, aizņemoties pirmo reizi ļauj nemaksāt komisijas procentus. Tas, protams, ir izdevīgi, bet arī prasa rūpīgu savu vajadzību un finansiālo iespēju izvērtējumu. Aizņemieties atbildīgi.