Naudas aizdevumi – kredīti bez ķīlas

Patlaban naudas aizdevumi internetā un kredīti bez ķīlas vairs nav nekāds retums, taču vēl tikai 10 gadus atpakaļ aizņemties šādā  veidā bija prakstiski neiespējami. Kredīts bez bankas starpniecības vēl nebija ierasta prakse, bet banku vēlme aizdot naudu parastajiem klientiem ar maziem vai vidējiem ienākumiem bija maigi izsakoties pieticīga. Mūsdienās ātrie naudas aizdevumi bez ķīlas jeb ātrie kredīti ir pieejami vairākos uzņēmumos, turklāt dažos no tiem uz īsu termiņu pat bez komisijas maksas un bez procentiem.

Kā iegūstami naudas aizdevumi 1 dienas laikā ?

Lai aizņemtos bez ķīlas Tev ir jāatbilst šādiem nosacījumiem:

  • ir regulāri ienākumi;
  • nav sabojāta kredītvēsture;
  • ir vismaz 20 gadi;
  • ir bankas konts, mobilais telefons un epasts.

Būtībā tas, arī viss. Tālākais jau ir tehnikas jautājums. Atliek vien salīdzināt piedāvājumus un izvēlēties kādu no aizdevējiem (skat. linku iepriekš). Piesakoties aizņēmumam būs jāaizpilda anketa, jāpārskaita 0,01 EUR un jāgaida kreditora lēmums. Ja pieteiksies savlaicīgi un atbildīsi kreditora kritērijiem, tad pastāv liela iespēja, ka nauda bankas kontā jau būs pavisam drīz. Klientiem, kuriem ir bankas konts tajā pašā komercbankā, kur aizdevējam nauda kontā tiek ieskaitīta bieži pat mazāk kā 20 minūtēs.

Kas jāņem vērā aizņemoties internetā ?

Naudas kredīti bez ķīlas ir īpaši izdevīgi tieši jaunajiem aizņēmējiem, jo aizdevēji cenšas paplašināt savu klientu loku. Tā kā mazie aizdevumi (sms kredīts) ir pieejami vairākos uzņēmumos, tad ir vērts katru reizi, kad vajag papildus naudu aizņemties pie cita kreditora. Tas būs finansiāli izdevīgi, taču ir ārkārtīgi svarīgi atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā cerētā ieguvuma vietā būs vien lielas nepatikšanas un finanšu pakalpojums būs krietni dārgāks nekā cerēts.

Ja Tev ir radušās šaubas vai naudas aizdevums bez bankas starpniecības ir piemērotākais pakalpojums, nogaidi. Ideālā pasaulē nevienam nevajadzētu aizņemties un, ja Tu vari iztikt bez aizņemšanās, tad tas ir pat labi. No otras puses, ja plāno aizņemties, tad dari to atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt parādu līgumā noteiktajā periodā. Atceries – nosacījumi var likties tik izdevīgi, ka daudzi iekrīt un aizņemas nepārdomāti. Tiesa, bez grēka nav arī aizdevēji, kuru reklāmas reizēm var būt maldinošas, radot iespaidu, ka aizņemties un dzīvot labāk ir viegli. Netiek gan pieminēts, ka aizdevumi bez ķīlas būs arī jāatmaksā, bet tas jau ir cits stāsts.